Mladost i Krupa vode na poluvremenu, Tuzla City propustio realizirati jedanaesterac

Okončano je prvo poluvrijeme na dvije utakmice 26. kola m:tel Premijer lige BiH.

Domaće ekipe su otišle na odmor s minimalnom prednošću.

Mladost vodi protiv Tuzla Cityja s 1:0 zahvaljujući sjajnom pogotku Amera Hiroša u 11. minuti. Kapiten domaćih prošao je Nukića po boku, a zatim iz nezgodnog ugla majstorski pogodio suprotni dio mreže gola Tuzla Cityja.

Gosti su zatim vršili pritisak, a Mladost prijetila iz kontri. Jedna takva, preko Vladića, zamalo je urodila plodom, ali je Muminović izašao kao pobjednik u tom duelu.

Na drugoj strani, u 39. minuti Ramić pogađa stativu, a zatim u 45. minuti Velić brani penal Mišiću! U međuvremenu je i Hadžić pogodio prečku gola Tuzla Cityja.

Rezultat se tako ipak nije mijenjao, ostalo je 1:0 do poluvremena.

Krupa također vodi protiv Slobode na poluvremenu. Strijelac je Mandić u 23. minuti i to nakon što je prethodno Golubović odbranio penal Dujakoviću. Domaćini su puno bolji od Tuzlaka u dosadašnjem toku susreta, potpuno zasluženo vode.