Milošević strijelac u porazu Konye, asistencija Hajradinovića protiv Besiktasa

Fudbaleri Konyaspora poraženi su od Gaziantepa rezultatom 3:1 u okviru 31. kola turske Superlige, a strijelac je bio bh. reprezentativac Deni Milošević.

Milošević je u 13. minuti doveo svoj tim u vodstvo, nakon što se odlično snašao i preciznim udarcem matirao domaćeg golmana.

I kada se činilo da će Konya odnijeti velika tri boda, primili su dva ekspresna gola – Maxim 86. i Soylap u 89. minuti pogodili su za preokret Gaziantepa, a konačnih 3:1 u devetoj minuti sudijske nadoknade postavio je Pawlowski.

Osim Miloševića svih 90 minuta u dresu gostiju odigrali su Marin Aničić i Riad Bajić.

U istom terminu igrali su Besiktas i Kasimpasa, a na kraju je bilo 3:2 (Boyd 7’. Boateng 49’, Yalcin 90’ / Koita 21, 29’).

Dobru partiju pružio je bh. veznjak Haris Hajradinović koji je prekrasno asistirao za drugi gol svoga tima.