Milinković-Savić igrao sa slomljenim nosom, Lazio ipak pretrpio poraz

Lazio je izgubio 0:2 kod Fiorentine u 35. kolu Serie A i udaljio se od pozicija koje vode u Ligu prvaka sljedeće sezone. Dva gola za Fiorentinu zabio je talentovani srbijanski napadač Dušan Vlahović u 32. i 89. minuti.

Junak gostujuće momčadi bio je također Srbijanac. Veznjak Sergej Milinković-Savić (26) utakmicu je igrao sa slomljenim nosom.

“Htio je ostati na terenu pod svaku cijenu. Bili smo sigurni da je slomio nos tijekom duela s Pulgarom prije poluvremena. Fiorentina je vrlo jaka ekipa i trebao nam je njegov doprinos, zato je nastavio igrati”, rekao je trener gostiju Simone Inzaghi.

Ove sezone Sergej je zabio osam golova i podijelio 11 asistencija u 40 utakmica u svim takmičenjima. Prema Transfermarktu vrijedi 70 miliona eura i najskuplji je srbijanski nogometaš.

Lazio je sada šesti u Serie A i Liga prvaka sve im je dalje.