Milan propustio osigurati plasman u Ligu prvaka, Cagliari neporažen odlazi sa San Sira

Milan je propustio šansu kolo prije kraja osigurati plasman u Ligu prvaka, a Rossoneri su u utakmici 37. kola Serije A odigrali susret bez pogodaka sa Cagliarijem na svom San Siru.

Domaći su imali potpunu kontrolu u prvom poluvremenu, ali nisu uspjeli ozbiljnije zaprijetiti golu gostiju. Cagliari nije imao nijedan pokušaj u prvom dijelu, ali se borbenošću uspio odbraniti od Milana.

Situacija se promijenila u drugom dijelu i prvu veću šansu imao je Cagliari u 55. minuti, ali siguran je bio Gianluigi Donnarumma. Pokušao je i Diego Godin deset minuta poslije, no promjene rezultata nije bilo.

Rossoneri su i u drugom poluvremenu imali više loptu u svojim nogama i pokušavali su doći do pogotka, međutim zrelih šansi nije bilo. Do kraja je ostalo 0:0, a Milan je i dalje na trećem mjestu, ali za Ligu prvaka borit će se do zadnje minute.