Milan Đurić pogodio u velikom preokretu, Salernitana na čelu tabele Serije B

Bosanskohercegovački fudbaler Milan Đurić pogodio je u pobjedi svoje Salernitane nad Cremoneseom rezultatom 2:1.

Salernitana je došla do važne pobjede nakon preokreta kojom je stigla na čelo tabele Serije B. Ipak, nije bilo danas lako protiv fenjeraša na tabeli.

Luca Valzania je donio gostima vodstvo samo što je utakmica počela, već u prvoj minuti i prvom napadu na ovom meču. No, igrao se 28. minut kada je Milan Đurić postigao svoj treći gol ove sezone i tako poravnao rezultat.

Tomasz Kupisz je u nastavku utakmice pogodio za domaće i donio im pobjedu kojom se Salernitana smjestila na prvo mjesto tabele Serije B.