Mešanovićev pogodak nedovljan timu Roberta Prosinečkog: Besiktas slavio u golijadi

U Turskoj su večeras odigrane posljednje dvije utakmice 6. kola fudbalske Superlige, a Besiktas je na gostovanju kod Denizlispora nakon golijade slavio sa 2:3.

Imao je istanbulski velikan veliku prednost od 0:3, koju je stekao golovima Hutchinsona u 13., Aboubakara u 39. i Larina u 48. minuti, ali se ekipa Roberta Prosinečkog vraća u igru.

Prvo je u 76. minuti na 1:3 smanjio bh. napadač Muris Mešanović, da bi Denizli potpuno u igru vratio Sacko u sudijskoj nadoknadi golom za 2:3.

Ipak, nije ostalo dovoljno vremena da Denizli stigne i do poravnanja, te je Besiktas slavio.

I u drugoj utakmici slavili su gosti, pošto je Sivaspor na svom terenu poražen od Rizespora sa 0:2.