Menalo strijelac u pobjedi Dinama nad Sturmom, nastupila još dva bh. reprezentativca

Zagrebački Dinamo je u zadnjoj pripremnoj utakmici pobijedio Sturm 4:3 i pripreme za nastavak sezone odradio s četiri pobjede u četiri utakmice.

U dva poluvremena po 60 minuta igrale su dvije potpuno različite postave Zagrepčana i svaka je zabila po dva gola.

Mrežu Sturma načeo je reprezentativac BiH Luka Menalo, zatim je prednost domaćina na Maksimiru udvostručio Ivanušec. U drugom poluvremenu Komnen Andrić je dvaput pogodio za Dinamo, za austrijski tim su strijelci bili Lang (dva) i Ljubić.

Amer Gojak je odigrao drugo poluvrijeme za Dinamo, dok je njegov kolega iz bh. reprezentacije Jusuf Gazibegović nastupio u prvih 45 minuta za Sturm.