Menalo igrao svih 90 minuta, Gojak presjedio na klupi: Dinamo ubjedljiv kod Hrvatskog dragovoljca

Fudbaleri zagrebačkog Dinama ubjedljivim rezultatom 4:0 slavili su na gostovanju Hrvatskom dragovoljcu u drugom kolu Prve HNL.

Dinamo je ostvario prvu ovosezonsku pobjedu u HT Prvoj ligi. Raspoloženu izvedbu zagrebačke ekipe golovima su okrunili Šutalo, Gavranović i dva puta Lovro Majer koji je zasigurno zaslužio titulu igrača utakmice s dva pogotka i asistencijom.

Bosanskohercegovački reprezentativac Luka Menalo odigrao je svih 90 minuta u redovima Zagrepčana, dok Amer Gojak nije ulazio u igru.

Za Dinamo je ovo bitna pobjeda nakon poraza u prvom kolu od Slaven Belupa, ali i duel između dva meča u Evropi, pa je bilo bitno što bezbolnije doći do trijumfa.