Mehmed Baždarević s Parisom doživio debakl u francuskom Liga kupu

Mehmed Baždarević, bosanskohercegovački stručnjak, doživio je debakl u šesnaestini finala francuskog Liga kupa. Klub bivšeg selektora reprezentacije Bosne i Hercegovine poražen je od Nantesa na gostovanju rezultatom 8:0.

Već u prvom poluvremenu Paris je doživio katastrofu, a njihova mreža se tresla pet puta. Tri gola postigao je Simon, a po jedan Youan i Blas, koji je i u drugom poluvremenu pogodio. Po gol su još dodali Louza i Abeid.

Paris je mogao do počasnog gola u 50. minuti, ali Abdeldjelil nije iskoristio penal.

Baždareviću ide loše i u Ligue 1 gdje je Paris na 20. mjestu sa osam bodova iz 12. utakmica.