Meč riješen u prvom poluvremenu: Bucksi raznijeli Hawkse za poravnanje u finalu Istoka

Košarkaši Milwaukee Bucksa u drugom meču finala Istoka NBA lige razbili su Atlanta Hawkse rezultatom 125:91 i tako poravnali na 1:1 u seriji.

Nakon velikog iznenađenja koje je Atlanta priredila u prvom meču, u drugom duelu serije Bucksi su pružili očekivanu partiju i do nogu potukli svog rivala.

Meč je riješen već u prvom poluvremenu. Bucksi su pogodili osam trojki već rano u meču i jasno je bilo da im ide trijumf.

Napravio je Milwaukee nevjerovatnu seriju u drugoj četvrtini od 20:0 i već tada je sve bilo riješeno. Do kraja je domaćin samo održavao prednost, bez ikakvih problema.

Giannis Antetokounmpo je bio najefikasniji u pobjedničkom timu sa 25 poena, devet skokova i šest asistencija. Jrue Holiday je postigao 22, a Brook Lopez 16.

Kod gostiju, Trae Young je postigao 15, a Danilo Gallinari 12 poena.