Meč prepun tenzija: Banega sa bijele tačke donio trijumf Sevilli i treće mjesto na tabeli

Fudbaleri Seville ostvarili su novi trijumf u Primeri, ovaj put na gostovanju Valladolidu minimalnim rezultatom 1:0.

Već na samom startu vidjeli smo gol i spornu situaciju. Uz buru protesta domaćih navijača dosuđen je penal za goste, a siguran izvođač bio je Ever Banega.

U nastavku smo gledali dobar fudbal, ali i mnogo žutih kartona, kao i jedan crveni za goste, pošto je isključen Lucas Ocampos.

Ofanziva Valladolida u nastavku nije krunisana golom, tako da je Sevilla odnijela važna dva boda u Andaluziju dovoljna za treće mjesto Primere iza vodećih Barcelone i Reala.