Marseille rutinski ostvario pobjedu u Lensu, Kolašinac utakmicu odgledao s klupe

Marseille i dalje u ovoj godini ne zna za poraz. Izabranici trenera Jorgea Sampaolija ostvarili su večeras rutinsku pobjedu u Lensu od 0:2, u susretu 22. kola francuske Ligue 1.

Goste je u vodstvo doveo Dimitri Payet pogotkom s bijele tačke u 34. minuti, da bi tačku na trijumf Marseillea stavio debitant Cedric Bakambu u 77. minuti.

Naš Sead Kolašinac večeras nije dobio priliku da upiše prvi nastup za Marseille, nakon što je ove sedmice zvanično postao član trofejnog kluba s Velodromea. Meč je odgledao s klupe svog novog tima, koji na prvenstvenoj tabeli zauzima drugo mjesto s 40 bodova. Prvi je PSG s deset bodova više.