Manchester City po jakom snijegu na Etihadu nadigrao West Ham, golijada u Lesteru

Manchester City je danas u 13. kolu Premier lige Engleske sa 2:1 na Etihadu savladao West Ham.

Cijelim tokom utakmice jak snijeg je padao u Mančesteru, ali Građani su uspjeli postići dva gola i zasluženo slaviti.

U vodstvo ih je doveo Gundogan u 33. minuti, a u 90. Fernandinho pogađa za 2:0. Duboko u nadoknadi Lanzini pogađa mrežu Edersona i tako je uspio da ublaži poraz Čekićara na 2:1.

Golijada je viđena u Lesteru gdje su Lisice sa 4:2 savladale Watford.

Proradio je Vardy sa dva gola, a po jedan su za domaće postigli i Maddison i Lookman. Strijelci za Stršljenove bili su King iz penala i Dennis.

Brentford je s 1:0 savladao Everton kući, a strijelac jedinog gola bio je Toney u 24. minuti iz penala.