Lyon na startu šokirao Juve, Benzema vratio Real u igru nakon nestvarne greške Varanea

Nismo dugo morali čekati na uzbuđenja u nastavku takmičenja u Ligi prvaka, a golovi su padali na oba susreta.

Lyon je na samom startu šokirao Juventus i stigao do vodstva iz jedanaesterca, koji je realizovao Memphis Depay u 12. minuti. Debay je panenkom savladao Szczesnyja za 0:1, a tako je Lyon stigao na korak od četvrtfinala pošto je u prvom meču slavio tim rezultatom.

Pogledajte gol Depaya:

Više napetosti vidjet ćemo na Etihadu gdje gostuje Real Madrid, a nakon pola sata igre rezultat je 1:1.

Sterling je doveo u vodstvo Građane nakon nestvarne greške Varanea, a Kraljevski klub je u igru vratio Benzema golom u 28. minuti.

Pogledajte gol Sterlinga OVDJE, a pogodak Benzeme na OVOM LINKU.