Liverpool u nadoknadi ostao bez pobjede, utakmicu obilježio i sukob Salaha i Kloppa

Liverpool je danas kiksao na gostovanju kod Brightona, pošto je meč završen bez pobjednika 1:1.

Liverpool je od 60. minute vodio golom Dioga Jote, a mnogo prašine se podiglo u 64. minuti kada je Klopp odlučio iz igre povući Salaha, koji je burno reagova.

Naime, Egipćanin se nije želio ni pozdraviti s njemačkim stručnjakom, te je potom bio jako ljut kada je sjeo na tribinu.

S njegovih usana su se mogle pročitati psovke, a ostaje nam da sačekamo i čujemo šta na sve to ima reći Klopp.

Kao “šlag na tortu” u sudijskoj nadoknadi je došlo i poravnanje Brightona preko Grossa koji je pogodio iz penala, te je završeno 1:1.