Lille napravio kiks na svom terenu, prilika za PSG da priđe na bod

Lille je napravio kiks na svom terenu odigravši neriješeno sa Montpellierom (1:1) u utakmici 33. kola francuske Ligue 1.

Domaći su imali dvije velike šanse na otvaranju utakmice preko Buraka Yilmaza i Jonathana Ikonea, ali Montpellier je došao u prednost u 21. minuti kada je pogodio Andy Delort.

Do kraja poluvremena Timothy Weah je imao priliku za domaće. U drugom dijelu Lille je prijetio preko Benjamina Andrea i Jonathana Bambe, a bod im je donio Luiz Araujo golom u 85. minuti.

Ovo je prilika za Paris Saint-Germain da pobjedom protiv St. Etiennea u nedjelju priđu Lilleu samo na bod, ali i za Monaco koji bi trijumfom nad Bordeauxom došao na dva boda od prvom mjesta.