Sport Centar

Liga mladih: Raspored polufinalnih turnira za kadete i kadetkinje

Predstojećeg vikenda se igra polufinalni turnir Lige mladih za kadete i kadetkinje.

Liga mladih: Raspored polufinalnih turnira za kadete i kadetkinje

Predstojećeg vikenda se igra polufinalni turnir Lige mladih za kadete i kadetkinje.

Formirane su tri grupe, kako za kadetkinje, tako i za kadete, a raspored odigravanja utakmica izgleda ovako:

Kadetkinje:

TURNIR“A“

Učesnici na turniru: ŽKK KONJIC, ŽKK FENIKS Banja Luka, ŽKK ZRINJSKI 2010.

DOMAĆIN ŽKK KONJIC

Raspored odigravanja utakmica turnir A:

Subota 11.05.2019

16,00 časova: ŽKK KONJIC – ŽKK ZRINJSKI 2010

Nedelja 12.05.2019

13,00 časova: ŽKK ZRINJSKI – ŽKK FENIKS
16,00 časova: ŽKK FENIKS – ŽKK KONJIC

TURNIR „B“

Učesnici na turniru: ŽKK MLADI KRAJIŠNIK, ŽKK TOMISLAV, ŽKK RMU BANOVIĆI

DOMAĆIN ŽKK RMU BANOVIĆI

Raspored utakmica turnira B:

Subota 11.05.2019

12,00 časova: ŽKK MLADI KRAJIŠNIK – ŽKK TOMISLAV
15,30 časova: ŽKK RMU BANOVIĆI – ŽKK TOMISLAV

Nedelja 12.05.2019

16,00 časova: ŽKK MLADI KRAJIŠNIK – ŽKK RMU BANOVIĆI

TURNIR „C“

Učesnici na turniru: ŽKK LIVNO, ŽKK KENGUR, ŽKK LEOTAR 03

DOMAĆIN ŽKK LEOTAR 03

Raspored utakmica turnira C:

Subota 11.05.2019

13,00 časova: ŽKK LIVNO – ŽKK KENGUR
17,00 časova: ŽKK LEOTAR 03 – ŽKK LIVNO

Nedelja, 12.05.2019

12,00 časova: ŽKK KENGUR – ŽKK LEOTAR 03

Kadeti

TURNIR“A“

Učesnici na turniru: OKK SPARS, KK HUNTERS, KK RAMA.

DOMAĆIN KK HUNTERS

Raspored utakmica turnira A:

Subota 11.05.2019

Nedelja 12.05.2019

Satnica utakmica će biti poznata u petak 10.05.2019

TURNIR „B“

Učesnici na turniru: KK STUDENT IGOKEA, HKK ZRINJSKI, OKK SLOBODA.

DOMAĆIN KK STUDENT IGOKEA

Raspored utakmica turnira B: SD ALEKSANDROVAC

Subota 11.05.2019

16,00 časova: HKK ZRINJSKI – OKK SLOBODA
19,00 časova: KK STUDENT IGOKEA – HKK ZRINJSKI

Nedelja, 12.05.2019

12,00 časova: OKK SLOBODA – KK STUDENT IGOKEA

TURNIR „C“

Učesnici na turniru: HKK ŠIROKI, KK KENGUR, OKK LEOTAR.

DOMAĆIN KK KENGUR:

Raspored utakmica C turnira: SD ARENA

Subota 11.05.2019

14,00 časova: HKK ŠIROKI – OKK LEOTAR
18,00 časova: KK KENGUR – OKK LEOTAR

Nedelja 12.05.2019

10,00 časova: HKK ŠIROKI – KK KENGUR

liga mladih
KOMENTARI

KOMENTARI