Liga 6 Prvenstva BiH za košarkaše: Borac ostvario pobjedu nad Širokim od 35 poena razlike

Košarkaši Borca ostvarili su i drugu pobjedu u Ligi 6 Prvenstva BiH. I to neočekivano ubjedljivo protiv Širokog, rezultatom 98:63.

Do trijumfa od čak 35 poena razlike Banjalučani su došli ponajprije zahvaljujući sjajnoj igri u trećoj četvrtini, koju su dobili 31:11. Prethodno su također ostvarili opipljiviju prednost nad gostima iz Hercegovine, prvo poluvrijeme zaključili vodstvom od 52:39.

Borac je do pobjede predvodio raspoloženi Nikola Tanasković (29 poena, 12 skokova), kod Širokog su najefikasniji bili jure Zubac i Aaron Thomas (po 13 poena).

Borac je trenutno na omjeru 2-0 u takozvanoj Ligi za prvaka, Široki na 1-2.