Liga 1: Nakon odličnog starta sezone Lyon razočarao navijače i upisao prvi poraz

Fudbaleri Lyona doživjeli su prvi poraz u novoj sezoni Lige 1, na svom terenu bolji je bio Montpellier rezultatom 1:0.

I dalje se igraju utakmice trećeg kola francuske Lige 1, a nakon dvije pobjede večeras je Lyon okusio i prvi put gorčinu poraza u novoj sezoni.

Jedini gol na utakmici djelo je Arnauda Souqueta iz 42. minute čime je Montpellier stigao prvo do vodstva, a onda i do važne, prve pobjede u sezoni.

Lyonu na ruku nije išao ni crveni karton kojeg je u nastavku dobio Youssouf Kone. Tačnije, igrao se 51. minut tako da su gosti gotovo kompletno drugo poluvrijeme odigrali sa igračem manje.