Lazio siguran na Sardiniji, novajlija Benevento nakon velikog preokreta savladao Sampdoriju

Odigrane su još dvije utakmice 2. kola italijanske Serije A, a pobjede su upisali Lazio i Benevetno.

Lazio je sa 0:2 slavio na Sardiniji protiv Cagliarija, a pogotke su postizali Lazzari u 4. i Immobile u 74. minuti utakmice.

U drugoj utakmici u Đenovi je viđena prava golijada, a Benevento je sa 2:3 savladao Sampdoriju i to nakon nestvarnog preokreta.

Domaćin je poveo s 2:0 golovima Quagliarelle u 4. i Colleyja u 18. minuti, ali onda se razigrao Benevento.

Dva gola postiže Caldirola i donosi poravnanje, a dvije minute prije kraja za potpuni preokret pogađa Letizia i to je 2:3 za Benevento…