Krupa vodi nakon prvog dijela meča na Grbavici: Jalovi napadi Želje bez pravih šansi

Nakon prvog poluvremena na Grbavici u meču Željezničar - Krupa gosti vode sa 0:1.

Nakon prvog poluvremena na Grbavici u meču Željezničar – Krupa gosti vode sa 0:1.

U 16. minuti nakon slobodnog udarca koji je iskosa izveo Andrejić, golman Fejzić je odbranio, a Makitan je odbijenu loptu pospremio u mrežu za 0:1 i veliko slavlje gostiju.

Željo je imao terensku inicijativu, ali sve je to bilo jalovo. Najbolju priliku za izjednačenje domaći tim je propustio u 43. minuti. Blažević je uposlio Štilića, ali njegov udarac sa desetak metara sjajno je zaustavio Kolak.