Krupa slavila u prvoj pripremnoj utakmici: Emanulah Blažević srušio Brodarac

U prvoj pripremnoj utakmici na Zlatiboru ekipa Krupe pobijedila je ekipu Brodarca rezultatom 1:0.

Već na početku utakmice ekipi Krupe poništen je jedan pogodak zbog ofsajd pozicije u kojoj se nasao Aćimović. U nastavku prvog poluvremena izgledne šanse su redom imali Nikolić, Aćimović i Maksimović, ali se na odmor otišlo neriješenim rezultatom.

Trener Zoran Marić u drugom poluvremenu izvodi drugi sastav i na taj način daje svim igračima šansu. Od samog starta u drugom poluvremnu igrači Krupe preuzimaju inicijativu i to krunišu pogotkom u 50. minuti, a strijelac je Emanulah Blažević.

U narednih nekoliko minuta dvije izgledne šanse za igrače Krupe, ali neprecizni su bili Modić i Glišić. Igrao se 85. minut kada Blažević izlazi sam na golmana, ali promašuje i rezultat ostaje 1:0.

Krupa je počela u sastavu: Kolak, Nikolic S., Karišik, Maksimović, Raković, Dujaković, Redzić, Nikolic L., Glišić, Hadzić, Aćimović.

U drugom poluvremenu su nastupili: Abdulahović, Vidović, Maksimović, Puzigaća, Palić, Krmar, Modić, Mandić, Glišić, Blažević i Muhić.