Krupa na krilima Palića protutnjala Policama i zakazala duel sa Sarajevom

U Trebinju je danas na Policama odigran odgođeni meč šesnaestine finala Kupa BiH, a Leotar je ugostio Krupu.

Krupa nije imala nikakvih problema da savlada Leotar, a učinila je to postigavši čak četiri pogotka (0:4).

Olakšali su momci Velimira Stojnića sebi posao ranim pogotkom u 15. minuti preko Emanulaha Blaževića, da bi već devet minuta poslije Kerim Palić udvodstručio vodstvo gostiju.

Sjajni Palić je u finišu prvog dijela stigao i do svog drugog gola i tako pogodio za 0:3. Tada je već bilo jasno da Krupa ide dalje.

U nastavku je Krupa uspjela stići do još jednog gola, a on je viđen u 75. minuti kada je pogodio Mandić.

Postavio je konačnih 0:4.

Krupa je tako zakazala duel sa Sarajevom, koje je već u prvih 45 minuta riješilo pitanje pobjednika u Lukavcu protiv ekipe Radničkog.

Taj meč osmine finala će se igrati na stadionu u Krupi na Vrbasu.