Krpić propustio dvije dobre šanse: Suwon iz penala stigao do prve pobjede u sezoni

U 3. kolu korejske K Lige Suwon je na svom terenu pobijedio Incheon sa 1:0, a u domaćem sastavu nastupio je Sulejman Krpić.

Obje ekipe su prije ovoga kola bile bez bodova, ali Suwon je u ovome meču bio bolji rival i zasluženo je slavio.

Domaćin je u prvom poluvremenu pogodio stativu, a dvije dobre prilike propustio je i Krpić, čije udarce je zaustavio golman Incheona.

Ipak, u 61. minuti dosuđen je penal za Suwon, a siguran sa bijele tačke bio je Yeom Ki-Hun za prvi trijumf u sezoni.

Krpić je igrao do 62. minute kada ga je zamijenio Lim Sang-Hyub.