Kriza je prošlost: Nukić donio minimalnu pobjedu Tuzla Cityju nad ekipom Mladosti

Mini-kriza je prošlost za ekipu Tuzla Cityja. Nakon dva vezana poraza, sastav iz Simin Hana danas je ostvario minimalnu, ali dragocjenu pobjedu protiv davljenika, ekipe Mladosti.

Od prve minute domaći tim je dominirao na travnjaku stadiona Tušanj, da bi Tuzla City do vodstva došao u 26. minuti preko Nukića, koji je iskoristio odličnu dubinsku loptu Ubiparipa.

Nakon toga puleni Elvira Baljića su nastavili kontrolisati meč, Mladost tek u rijetkim trenucima dolazila do polušansi, što nije bilo dovoljno za promjenu rezultata, koji je do kraja ostao 1:0.

TUZLA CITY – MLADOST 1:0

TUZLA CITY: Fejzić, Zlatković, Kojić, Terzić, Hadžanović, Nukić, Sesar, Husejinović, Crnkić, Ubiparip i Ramić.

MLADOST: Velić, Hreljić, Horić, Hasić, Isaković, Bajić, Begić, Smajlagić, Fanimo, Atajić, Hadžić.