Konyaspor ubjedljiv u gostima kod Kasimpase, nastupila četiri bh. fudbalera

Konyaspor je ostvario novu pobjedu u 7. kolu turske Superlige, zahvaljujući kojoj je skočio na drugo mjesto prvenstvene tabele.

Gosti iz Konje deklasirali su Kasimpasu sa 1:4. Poveli su golom Omera Sahinera u 19. minuti, prednost je zatim udvostručio Marko Jevtović pogotkom s bijele tačke u 44. minuti, da bi u prvoj minuti nadoknade Farouk Miya povisio na 0:3, a zatim pred sami odlazak na odmor Veysel San smanjio na 1:3.

Konačni rezultat zaključio je Miya svojim drugim golom, u 63. minuti iz penala.

U ovoj utakmici nastupila su čak četiri bh. nogometaša. Haris Hajradinović je odigrao cijeli susret za Kasimpasu, Marin Aničić i Deni milošević su od prve minute igrači za Konyaspor, dok je Amir hadžiahmetović ušao s klupe u 73. umjesto Shengelije.

KASIMPASA – KONYASPOR 1:4

amir hadziahmetovicdeni milosevicharis hajradinovickasimpasakonyaspormarin anicic