Konyaspor preokretom do trijumfa: Nastupila četiri bh. fudbalera, Milošević postigao gol

Nakon preokreta i dramatičnog finiša, Konyaspor je došao do značajna tri boda i pobjede nad Kayserisporom u 6. kolu turske Superlige.

Na stadionu u Konji poveli su gosti, i to autogolom Gruzijca Levana Shengelije u devetoj minuti.

Izjednačio je povremeni bh. reprezentativac Deni Milošević u nadoknadi prvog poluvremena, na lijepu asistenciju Slovenca Nejca Skubica.

Dugo je stajalo 1:1 na semaforu, da bi u osmoj minuti sudijskog vremena Marko Jevtović pogotkom sa bijele tačke postavio konačan rezultat.

Golove s meča možete pogledati OVDJE.

Zanimljivo, u redovima pobjedničkog tima nastupila su čak četiri bh. fudbalera. Strijelac Milošević je odigrao cijeli meč, baš kao i stoper Marin Aničić, dok je Rijad Bajić zamijenjen na poluvremenu, a Amir Hadžiahmetović ušao u 77. minuti umjesto kapitena Alija Turana.

Nakon ovog trijumfa, Konyaspor se nalazi na petom mjestu turske Superlige.

KONYASPOR – KAYSERISPOR 2:1