Konyaspor osvojio tri boda na gostovanju, asistencija Denija Miloševića

Denizlispor i Konyaspor su večeras na Denizli Ataturk stadionu odigrali svoj meč 4. kola Superlige Turske, a gosti su stigli do minimalnog, ali jako vrijednog trijumfa.

U prvom dijelu nije bilo golova, ali gosti bolje otvaraju drugo poluvrijeme što im se isplatilo u 54. minuti.

Tada je reprezentativac Bosne i Hercegovine Deni Milošević asistirao za Miyu, koji lijepo matira domaćeg golmana za 0:1.

Do kraja je ostao taj rezultat, pa je Konya upisala važna tri boda.

Za Konyu su večeras nastupili i Marin Aničić, Riad Bajić i Amir Hadžiahmetović.. Bh. stoper je na terenu proveo svih 90 minuta, dok je Hadžiahmetović priliku za igru dobio šest minuta prije kraja, kada je zamijenio upravo Bajića…

Pogledajte jedini pogodak s ove utakmice.