Konyaspor odigrao utakmicu bez golova sa Gaziantepom, nastupila tri bh. fudbalera

U utakmici 14. kola turske Superlige između Konyaspora i Gaziantepa nije bilo pogodaka, a na ovom susretu za domaće nastup su upisala tri bosanskohercegovačka fudbalera, Riad Bajić, Marin Aničić i Deni Milošević.

Konyaspor je u prvom poluvremenu bio dosta opasniji. Imao je loptu više u posjetu i napravio mnogo više prilika, ali mreže su ostale mirovati.

U drugom dijelu utakmice viđena je nešto drugačija slika na terenu. Gosti su bili nešto aktivniji, no niko nije uspio ugroziti protivnički gol i ostalo je do kraja 0:0.

Odbrana Konye, u kojoj je Aničić, odigrala je na nivou i najbolje je ocijenjeni dio tima domaćih. Pored bh. stopera svih 90 minuta odigrao je i Milošević, dok je Bajić iz igre izašao u 82. minuti kada ga je zamijenio Daci. Amir Hadžiahmetović ostao je na klupi.

KONYASPOR – GAZIANTEP 0:0