Konya stigla do preokreta protiv Basaksehira: Sjajna asistencija Hadžiahmetovića

Konyaspor se uspio dići nakon rano primljenog gola u meču protiv Basaksehira, te sada u finiš prvog poluvremena ulazi s prednošću od 2:1.

Edin Višća je u drugoj minuti utakmice doveo Basaksehir u vodstvo pogotkom iz penala, ali sada Konya uzvraća udarac.

Prvo je u 20. minuti na 1:1 poravnao Miya na asistenciju Uludaga, da bi osam minuta poslije naš Amir Hadžiahmetović asistirao za Sahinera, koji donosi potpuni preokret Konyji.

Pogledajte asistenciju Hadžiahmetovića, koji je na sjajan način pronašao svog saigrača: