Konya poražena od Besiktasa, trojici bh. fudbalera 90 minuta, Hadžiahmetović ušao s klupe

Ekipa Konyaspora je danas u 12. kolu Superlige Turske ugostila na svom stadionu Besiktas, koji je odnio minimalnu pobjedu (0:1).

Odlučujući pogodak je viđen u 73. minuti, kada je za goste pogodio iskusni Burak Yilmaz i donio im tri boda.

Nakon tog gola je u igru kod Konyje ušao Amir Hadžiahmetović, dok su ostala tri bh. fudbalera na terenu provela svih 90 minuta. U pitanju su, naravno, Marin Aničić, Deni Milošević i Riad Bajić.

Za Konyaspor je ovo drugi vezani poraz te je sada pao na 13. mjesto na tabeli, dok je Besiktas u sjajnom nizu i nalazi se na 4. mjestu sa 21 bodom.