Konferencijska liga: Mura izgubila na svom terenu od Vitessea, Rennes i Tottenham remizirali

Odigrane su prve utakmice grupne faze UEFA Konferencijske lige, a nije bilo nekih velikih iznenađenja.

Mura je poražena na svom terenu od Vitessea (0:2). Strijelci za nizozemsku ekipu bili su Tronstad i Darfaolu. Azur Mahmić je kod domaćih presjedio cijeli meč na klupi, dok Nardina Mulahusejnovića nije bilo u zapisniku.

Rennes i Tottenham su remizirali (2:2). Bade je postigao autogol u 11. minutu za vodstvo gostiju, ali su domaći preokrenuli pogocima Taita i Labordea. Novo izjednačenje i konačan rezultat postavio je Hojbjerg golom u 76. minuti.

Slovan Bratislava izgubila je od Kopenhagena na svom terenu (1:3). U zapisniku kod domaćih nije bilo Alena Mustafića. Wind je doveo goste u prednost u 18. minuti, a samo tri minute poslije Henty je izjednačio. Ipak, golovima Stagea i još jednog Winda gosti su odnijeli puni plijen.