Konferencijska liga: Kovačević sačuvao mrežu protiv Rubina, Alić strijelac u porazu Domžala

Pored utakmice Elfsborg - Velež (1:1), večeras su širom Evrope odigrani i ostali mečevi trećeg pretkola Konferencijske lige.

Pored utakmice Elfsborg – Velež (1:1), večeras su širom Evrope odigrani i ostali mečevi trećeg pretkola Konferencijske lige.

Partizan je izvukao remi u Rusiji, protiv Sochija. Domaćini su poveli golom Noboe s bijele tačke u 66. minuti, izjednačio je Ricardo Gomes sedam minuta kasnije. Siniša Saničanin odigrao je cijelu utakmicu za Beograđane.

Bh. nogometaš Enes Alić, bivši član Mladosti iz Doboja kod Kaknja, postigao je gol za Domžale u gostima kod Rosenborga, ali njegov tim je pretrpio težak poraz od 6:1. Besim Šerbečić nije ulazio u igru kod norveške ekipe.

CSKA Sofia je savladala Osijek sa 4:2. Hamza Čataković je igrao za bugarski tim od 71. minute, a Amer Hiroš cijelo drugo poluvrijeme kod gostiju iz Hrvatske.

Vladan Kovačević je sačuvao mrežu Rakowa u obračunu s Rubinom iz Kazana (0:0).