Sport Centar

Kompletirano treće kolo Lige srednjih škola: Hadžići i Ilijaš ostvarili visoke pobjede

Današnjim susretima u Maloj Dvorani Skenderije kompletirano je 3. kolo Lige srednjih škola.

Kompletirano treće kolo Lige srednjih škola: Hadžići i Ilijaš ostvarili visoke pobjede

Današnjim susretima u Maloj Dvorani Skenderije kompletirano je 3. kolo Lige srednjih škola.

Odigrano je osam fenomenalnih susreta, a Srednjoškolski centri Hadžići i Ilijaš su ostvarili visoke pobjede, dok je jedan meč registrovan službenim rezultatom.

SREDNJA EKONOMSKA ŠKOLA-GIMNAZIJA DOBRINJA 3:1 (BRKANIĆ, MEHIČIĆ / PRCIĆ)

SREDNJA EKONOMSKA ŠKOLA: ĐOZO, OSMANKOVIĆ, LUKOVAC, MEHIČIĆ, PANDŽIĆ, BRKANIĆ, ČIŠIJA, HOŠIĆ, KOČEVIĆ.

GIMNAZIJA DOBRINJA:KREZIĆ, PRCIĆ, MEMIŠEVIĆ, HASEČIĆ, KATICA, HAJ, HADŽIMUSIĆ, TRNKA, KREČO, DECOVSKI, RIBIĆ, ATIĆ, BAJRIĆ, BAJRAMOVIĆ, SIJAMIĆ, SIJERČIĆ, BARALIĆ.

SREDNJA ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA-SREDNJOŠKOLSKI CENTAR NEDŽAD IBRIŠIMOVIĆ ILIJAŠ 0:9 (DELIĆ, HUSIĆ, BAJRIĆ X2, KUBAT, DERVIŠEVIĆ X2, ŠABIĆ, BEŠIREVIĆ)

SREDNJA ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA: BOJIČIĆ, BEHLULOVIĆ, HALIMIĆ, KEŠMER, POKRKLIĆ, FEJZIĆ, DEMIROVIĆ.

SREDNJOŠKOLSKI CENTAR NEDŽAD IBRIŠIMOVIĆ ILIJAŠ: NAHIĆ, SABIĆ, BULBUL, BEŠIREVIĆ, DELIĆ, DERVIŠEVIĆ, BULJUBAŠIĆ, MUŠANOVIĆ, TALOVIĆ, HODŽIĆ, KORJENIĆ, HUSIĆ, BAJRIĆ, KUBAT.

S.Š.P.V.U.D.-UGOSTITELJSKO-TURISTIČKA ŠKOLA 2:6 (HROMO, RUSTEMPAŠIĆ / KHASHOUF, AGIĆ, POJATA, VESELINOVIĆ X3)

SŠPVUD: ŠABANOVIĆ, RUSTEMPAŠIĆ, PARIPOVIĆ,BERBIĆ, STARHONIĆ, LOKVANČIĆ, MUTAPČIĆ, HROMO, RIBIĆ, ĆUTAHIJA, HURIĆ, HODŽIĆ.

UGOSTITELJSKO TURISTIČKA ŠKOLA: BAJROVIĆ, ŠEHOVIĆ, KHASHOUF, VESELINOVIĆ, AGIĆ, MAHMUTOVIĆ, HISENI, MERKEZ, KAPO, POTURA, POJATA.

GRAĐEVINSKO GEODETSKA ŠKOLA-GIMNAZIJA SSST 5:0 (SLUŽBENI REZULTAT)

SREDNJA GRAĐEVINSKO GEODETSKA ŠKOLA: ČAVČIĆ, DELAHMET, HAMIDOVIĆ, BILALIĆ, OSMANOVIĆ, ĐUKIĆ, PAPRANIKU, VLADAVIĆ F., VLADACIĆ H., UŠTO, HEĆO, HAMAMĐIĆ.

GIMNAZIJA SST: KOMINLIJA, MUJEZINOVIĆ, ALILOVIĆ, ŠABANOVIĆ, ŠABIĆ, GAJEVIĆ, MEŠEVIĆ, VERLAŠEVIĆ, ALIJAGIĆ, HASOVIĆ, ETEMOVIĆ, ĆELOSMANOVIĆ, JURAK.

SREDNJA SAOBRAĆAJNA ŠKOLA-GIMNAZIJA OBALA 3:2 (FEJZIĆ, MUSTAFIĆ, KURSPAHIĆ / KORMAN, TARAHIJA)

SREDNJA SAOBRAĆAJNA ŠKOLA: DRKIĆ, ČIZMIĆ, MUSTAFIĆ, GASAL, KOVAČ, OMERBEGOVIĆ, KURSPAHIĆ, KUNDAK, HALILOVIĆ, FEJZIĆ, OGLEČEVAC, BUČAN, REDŽEPAGIĆ, HADŽIAVDIĆ, BAJRAKTAREVIĆ, KRIŽEVAC, MULAOSMANOVIĆ.

GIMNAZIJA OBALA: TOKAČA, KOKOROVIĆ, OMEROVIĆ, KORMAN, BAHTIJAREVIĆ, ALIĆ, VUKAS, MUJAN, BEJDIĆ, ŠAŠIĆ, TASO, HUSEINOVIĆ.

SREDNJA MUZIČKA ŠKOLA-GIMNAZIJA MAARIF KOLEDŽ 2:4 (ČAUŠEVIĆ, SARAJČIĆ / LILA, HAKMI, BANOVIĆ X2)

SREDNJA MUZIČKA ŠKOLA: MISO, MAGODA, SEFEROVIĆ, DŽUDŽA, DEVISME, KEČEVIĆ, ČAUŠEVIĆ, SARAJČIĆ, HODŽIĆ, ŠAKOVIĆ.

MAARIF KOLEDŽ: GUNEY, HAKIMI, ALI AHMED, LILA, ILHAN, AŠĆERIĆ, BAJRIĆ, BALOVIĆ, MERKEZ, DULJEVIĆ, AMMAR, GEZAL, KATICA.

ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU-G.H.B.MEDRESA 3:6 (ČOMOR, SJENAR X2 / SOLO X2, ČOLAKOVIĆ X2, HRNJIĆ, ALETIĆ)

SREDNJA ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU: MURATOVIĆ, VIDOVIĆ, SJENAR, HAMZABEGOVIĆ, PRLJAČA, SELAK, ČOMOR, TURČALO, PAPIĆ, VUČKIĆ, HAJDAREVIĆ.

GHB MEDRESA: KUĆANOVIĆ, SMRIKO, FEHRIĆ, ČOLAKOVIĆ, SOLO, ŠORLIJA, ALLETIĆ, OPERTA, JUSIĆ, ALIBABIĆ, KARAJBIĆ, LENDO, AIT IDR, DELIĆ, ZUKIĆ, HRNJIĆ, SINANOVIĆ, SELIMOVIĆ, HAMIDOVIĆ, KOŽLJAK, MEŠA, KARAVDIĆ, OMERDIĆ, ZULIĆ, BAŠIĆ, GADŽUN, AGANOVIĆ.

PRVA GIMNAZIJA-SREDNJOŠKOLSKI CENTAR HADŽIĆI 3:8 (NOVO, NIJEMČEVIĆ, HRAPOVIĆ / ČOMOR X2, HODŽIĆ X2, ODOBAŠIĆ, POPARA, DRINA, BOJA)

PRVA GIMNAZIJA: HRAPOVIĆ, VITLAR, NOVO, NIJEMČEVIĆ, TOŠIĆ, SALANOVIĆ, TRAKIĆ, BERILO, AVDIĆ, CURO, LJUTA, BAHADOR, KALJIĆ.

SREDNJOŠKOLSKI CENTAR HADŽIĆI: HODŽIĆ, AJDIN, LJUMA, ŠUPUK, KAKNJAŠEVIĆ, POPARA, ČOMOR, MUJANOVIĆ, DEMIROVIĆ, OPUTA, ĐERZIĆ, SALIHAGIĆ, MILIŠIĆ, HUKIĆ, RUSTEMI, PEKMEZ, ODOBAŠIĆ, ALIĆ, RAMIĆ, DRINA, HARBAŠ, BAJRIĆ, NOVALIJA, SIPOVIĆ.

ŽELJEZNIČKI ŠKOLSKI CENTAR-TREĆA GIMNAZIJA 2:5 (HAJDAREVIĆ, ŽUNIĆ / GUŠO X2, DELIĆX3)

ŽELJEZNIČKI ŠKOLSKI CENTAR : JAMAKOVIĆ, ŽUNIĆ, ZEC, ĐIP, ALJOVIĆ, DURAN, LUKIĆ, ŠPILJA, SMAJIĆ, GUŠO, KALTAK, DOLIĆ, MUHIĆ.

TREĆA GIMNAZIJA: EGHO, SOFIĆ, DERVIĆ, BEGIĆ, KARIĆ, DŽINDO, DELIĆ, ZUKO, GONDŽO, GUŠO, KAHVEDŽIĆ, BOUDELLAA, GRIZOVIĆ.

Današnje mečeve sudili Hadis Katica i Lukođa Ermin, te Benjamin Rogo i Sanin Rahmanović.

liga srednjih skola
KOMENTARI

KOMENTARI