Sport Centar

Kompletirano prvo kolo Lige srednjih škola u konkurenciji muškaraca

Danas je u Maloj Dvorani Skenderije kompletirano prvo kolo Lige srednjih škola u konkurenciji muškaraca.

Kompletirano prvo kolo Lige srednjih škola u konkurenciji muškaraca
FOTO: Edin MEMIĆ/SCSPORT.BA

Danas je u Maloj Dvorani Skenderije kompletirano prvo kolo Lige srednjih škola u konkurenciji muškaraca.

U prvom kolu kada su u pitanju muškarci, odigrano je devet susreta, a već nakon prvih mečeva nekoliko ekipa je pokazalo da može u nastavku takmičenja stići do sme završnice.

SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA – SREDNJOŠKOLSKI CENTAR NEDŽAD IBRIŠIMOVIĆ ILIJAŠ 2:3 (AVDIĆ, DERVIŠAGIĆ / DELIĆ X2, BULBUL)

SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA: SALIHOVIĆ, MUJIĆ, KOŽLJAK, ČOVRK, ALI SHANAN, ZULIĆ, HALAĆ, NEIMARLIJA, AVDIĆ, DERVIŠAGIĆ, ČUČUKOVIĆ, ZOLOTA, HADŽIĆ, RAMIĆ, EFENDIĆ, KEČANOVIĆ, KOVAČEVIĆ, DŽOKANOVIĆ, DIZDAREVIĆ, HODŽIĆ, ŠUVALIJA, KADRIĆ, ARNAUTOVIĆ, KARAMOVIĆ, KABAKLIJA, MURATOVIĆ, SKORUPAN, ZORLAK, ŽBANIĆ.

SREDNJOŠKOLSKI CENTAR NEDŽAD IBRIŠIMOVIĆ ILIJAŠ: NAHIĆ, SABIĆ, BULBUL, BEŠIREVIĆ, DELIĆ, DERVIŠEVIĆ, BULJUBAŠIĆ, MUŠANOVIĆ, TALOVIĆ, HODŽIĆ, KORJENIĆ.

SREDNJA EKONOMSKA ŠKOLA – SREDNJA ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA 5:0 (BRKANIĆ, LUKOVAC X2, HOŠIĆ, PANDŽIĆ)

SREDNJA EKONOMSKA ŠKOLA: ĐOZO, OSMANKOVIĆ, LUKOVAC, MEHIČIĆ, PANDŽIĆ, BRKANIĆ, ČIŠIJA, HOŠIĆ, KOČEVIĆ.

SREDNJA ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA: BOJIČIĆ, BEHLULOVIĆ, HALIMIĆ, KEŠMER, POKRKLIĆ, FEJZIĆ, DEMIROVIĆ.

PRVA BOŠNJAČKA GIMNAZIJA – GIMNAZIJA SST 3:3 (IMAMOVIĆ, TOPUZ X2 / MUJEZINOVIĆ X2, ALILOVIĆ)

PRVA BOŠNJAČKA GIMNAZIJA: BEGIĆ, DELIĆ, MEHMEDSPAHIĆ, ČIČAK, MURATOVIĆ, IMAMOVIĆ, BIJELONJA, KOVAČ, HAMZAGIĆ, TOPUZ, ĐULOVIĆ.

GIMNAZIJA SST: KOMINLIJA, MUJEZINOVIĆ, ALILOVIĆ, ŠABANOVIĆ, ŠABIĆ, GAJEVIĆ, MEŠEVIĆ, VERLAŠEVIĆ, ALIJAGIĆ, HASOVIĆ, ETEMOVIĆ, ĆELOSMANOVIĆ, JURAK.

SŠPVUD – SREDNJA GRAĐEVINSKO GEODETSKA ŠKOLA 1:3 (LOKVANČIĆ / HAMIDOVIĆ, OSMANOVIĆ, ĐUKIĆ)

SŠPVUD: ŠABANOVIĆ, RUSTEMPAŠIĆ, PARIPOVIĆ,BERBIĆ, STARHONIĆ, LOKVANČIĆ, MUTAPČIĆ, HROMO, RIBIĆ, ĆUTAHIJA, HURIĆ.

SREDNJA GRAĐEVINSKO GEODETSKA ŠKOLA: ČAVČIĆ, DELAHMET, HAMIDOVIĆ, BILALIĆ, OSMANOVIĆ, ĐUKIĆ, PAPRANIKU, VLADAVIĆ F., VLADACIĆ H., UŠTO, HEĆO, HAMAMĐIĆ.

DRUGA GIMNAZIJA – MAARIF KOLEDŽ 9:1 (BORČAK X2, HODŽIĆ X2, LEKIĆ X2, ALIHODŽIĆ, HALILOVIĆ, HUJIĆ / LILA)

DRUGA GIMNAZIJA: MIRVIĆ, HALILOVIĆ, ALIHODŽIĆ, HELAĆ, BORČAK, BAKOVIĆ, LEKIĆ, BEZDROB, ĆATIĆ, HODŽIĆ, HUJIĆ, FORIĆ.

MAARIF KOLEDŽ: GUNEY, HAKIMI, ALI AHMED, LILA, ILHAN, AŠĆERIĆ, BAJRIĆ, BALOVIĆ, MERKEZ, DULJEVIĆ, AMMAR, GEZAL, KATICA.

SREDNJA SAOBRAĆAJNA ŠKOLA – SREDNJA MUZIČKA ŠKOLA 8:1 (GASAL X4, OMERBEGOVIĆ X2, KURSPAHIĆ, HODŽIĆ / ČAUŠEVIĆ)

SREDNJA SAOBRAĆAJNA ŠKOLA: DRKIĆ, ČIZMIĆ, MUSTAFIĆ, GASAL, KOVAČ, OMERBEGOVIĆ, KURSPAHIĆ, KUNDAK, HALILOVIĆ, FEJZIĆ, OGLEČEVAC, BUČAN, REDŽEPAGIĆ, HADŽIAVDIĆ, BAJRAKTAREVIĆ, KRIŽEVAC, MULAOSMANOVIĆ.

SREDNJA MUZIČKA ŠKOLA: MISO, MAGODA, SEFEROVIĆ, DŽUDŽA, DEVISME, KEČEVIĆ, ČAUŠEVIĆ, SARAJČIĆ, HODŽIĆ, ŠAKOVIĆ.

SREDNJOŠKOLSKI CENTAR HADŽIĆI – GHB MEDRESA 3:2 (MUJANOVIĆ, HODŽIĆ X2 / SOLO, ČOLAKOVIĆ)

SREDNJOŠKOLSKI CENTAR HADŽIĆI: HODŽIĆ, AJDIN, LJUMA, ŠUPUK, KAKNJAŠEVIĆ, POPARA, ČOMOR, MUJANOVIĆ, DEMIROVIĆ, OPUTA, ĐERZIĆ, SALIHAGIĆ, MILIŠIĆ, HUKIĆ, RUSTEMI, PEKMEZ, ODOBAŠIĆ, ALIĆ, RAMIĆ, DRINA, HARBAŠ.

GHB MEDRESA: KUĆANOVIĆ, SMRIKO, FEHRIĆ, ČOLAKOVIĆ, SOLO, ŠORLIJA, ALLETIĆ, OPERTA, JUSIĆ, ALIBABIĆ, KARAJBIĆ, LENDO, AIT IDR, DELIĆ, ZUKIĆ, HRNJIĆ, SINANOVIĆ, SELIMOVIĆ, HAMIDOVIĆ, KOŽLJAK, MEŠA, KARAVDIĆ, OMERDIĆ, ZULIĆ, BAŠIĆ, GADŽUN, AGANOVIĆ.

SREDNJA ŠKOLA ZA ENERGETIKU – TREĆA GIMNAZIJA 3:3 (PRLJAČA, SELAK, SJENAR / DELIĆ , KARIĆ, ZUKO)

SREDNJA ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU: MURATOVIĆ, VIDOVIĆ, SJENAR, HAMZABEGOVIĆ, PRLJAČA, SELAK, ČOMOR, TURČALO, PAPIĆ, VUČKIĆ, HAJDAREVIĆ.

TREĆA GIMNAZIJA: EGHO, SOFIĆ, DERVIĆ, BEGIĆ, KARIĆ, DŽINDO, DELIĆ, ZUKO, GONDŽO, GUŠO, KAHVEDŽIĆ, BOUDELLAA, GRIZOVIĆ.

PRVA GIMNAZIJA – ŽELJEZNIČKI ŠKOLSKI CENTAR 6:2 (TRAKIĆ X2, LJUTA, SALANOVIĆ X2, BERILO / ZEC, DURAN)

PRVA GIMNAZIJA: HRAPOVIĆ, VITLAR, NOVO, NIJEMČEVIĆ, TOŠIĆ, SALANOVIĆ, TRAKIĆ, BERILO, AVDIĆ, CURO, LJUTA, BAHADOR, KALJIĆ.

ŽELJEZNIČKI ŠKOLSKI CENTAR : JAMAKOVIĆ, ŽUNIĆ, ZEC, ĐIP, ALJOVIĆ, DURAN, LUKIĆ, ŠPILJA, SMAJIĆ, GUŠO, KALTAK, DOLIĆ, MUHIĆ.

Današnje mečeve sudili Amir Heljić i Denijal Jamaković, te Benjamin Rogo i Faris Prolić.

liga srednjih skola
KOMENTARI

KOMENTARI