Sport Centar

Kompletirano prvo kolo Lige srednjih škola u konkurenciji djevojaka

Danas je u Maloj Dvorani Skenderije kompletirano prvo kolo Lige srednjih škola u konkurenciji djevojaka.

Kompletirano prvo kolo Lige srednjih škola u konkurenciji djevojaka
FOTO: Edin MEMIĆ/SCSPORT.BA

Danas je u Maloj Dvorani Skenderije kompletirano prvo kolo Lige srednjih škola u konkurenciji djevojaka.

Odigrana su četiri duela u kojima su domaće ekipe slavile tri pobjedr. Dok su gosti trijumfovali jednom.

Jedan susret registrovan je službenim rezultatom.

SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA – DRUGA GIMNAZIJA 1:0 (OSMANOVIĆ)

SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA: KIŠIĆ, HODŽIĆ, OSMANOVIĆ, ČUČUKOVIĆ, ČALDAREVIĆ, ĐANKO M., ĐANKO A., AHMETOVIĆ, HODŽIĆ.

DRUGA GIMNAZIJA: ŠABANOVIĆ, DJEDOVIĆ, HODŽIĆ, PAŠALIĆ, KAPETANOVIĆ, SRNA, HIDO, PRLJAČA, HADŽIHALILOVIĆ, HRENOVICA, DERVIŠEGOVIĆ.

SREDNJA UGOSTITELJSKO TURISTIČKA ŠKOLA – TREĆA GIMNAZIJA 2:1 (DOKARA X2 / RUŽIĆ)

SREDNJA UGOSTITELJSKO TURISTIČKA ŠKOLA: RAMADANI, DOKARA, ŠEGLO, SLIJEPČEVIĆ, NASIĆ, UZUNOVIĆ, BRKANIĆ

TREĆA GIMNAZIJA: FULURIJA, PIRAGIĆ, FEHRIĆ, MUTAPČIĆ, BRĐANIN, GRBO, HOTA, DEDIĆ, RUŽIĆ, ŠUKALO.

SŠPVUD – PETA GIMNAZIJA 2:1 (FAZLIĆ, HRUSTEMOVIĆ / OMERAGIĆ)

SŠPVUD: DEDOVIĆ, DURAK, FAZLIĆ, KOVAČ, KORJENIĆ, PRAŠEVIĆ, HRUSTEMOVIĆ, ALJUKIĆ, HASANOVIĆ, RAHMANOVIĆ.

PETA GIMNAZIJA: OMERAGIĆ, RAKITOVAC, SADIKOVIĆ, MUSIĆ, ČORBIĆ, LISICA, SELIMOVIĆ E., MAREVAC, SELIMOVIĆ N, DŽAFO.

SŠTKD – SREDNJA ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA 5:0 (SLUŽBENI REZULTAT)

SŠTKD: KAVAZOVIĆ, SADIKOVIĆ, MUJKIĆ, KRAJNIĆ, KOLOŠ, RIBIĆ, FEJZAGIĆ, BUČAN, SMAJIĆ S., SMAJIĆ T., KUSTURA, MEDIĆ.

SREDNJA EKONOMSKA ŠKOLA – SREDNJA GRAĐEVINSKO GEODETSKA ŠKOLA 2:6 (HODŽIĆ, TUKIĆ / LILIĆ X4, ČERKEZ X2)

SREDNJA EKONOMSKA ŠKOLA: BEŠLIAJ, ŠIŠIĆ, IDRIZOVIĆ, TUKIĆ, BIČAKČIĆ, MAHIĆ, KEŠKO, KASAPOVIĆ, HODŽIĆ, SARAJKIĆ, ARAPOVIĆ.

SREDNJA GRAĐEVINSKO GEODETSKA ŠKOLA: ŠUBO, ČERKEZ, PEDIŠA, LILIĆ, MUSTAFIĆ, AHMESPAHIĆ, HUSEINČEHAJIĆ, ALIĆ, HUSEJNOVIĆ

Mečeve sudile Elma Mirvić i Ajla Omerbašić.

liga srednjih skola
KOMENTARI

KOMENTARI