Sport Centar

Kompletirano 4. kolo SC Lige srednjih škola u konkurenciji muškaraca

Danas je u Maloj Dvorani Skenderije odigrano 4. kolo SC Lige srednjih škola u konkurenciji muškaraca.

Kompletirano 4. kolo SC Lige srednjih škola u konkurenciji muškaraca

Danas je u Maloj Dvorani Skenderije odigrano 4. kolo SC Lige srednjih škola u konkurenciji muškaraca.

Na rasporedu je bilo devet susreta u konkurenciji muškaraca, gdje su ekipe Srednjoškolskog Centra Hadžići i Gimnazije Dobrinja ostvarili najubjedljivije pobjede.

TREĆA GIMNAZIJA – GHB MEDRESA 0:3 (OPERTA, ČOLAKOVIĆ, AIT IDR)

TREĆA GIMNAZIJA: EGHO, SOFIĆ, DERVIĆ, BEGIĆ, KARIĆ, DŽINDO, DELIĆ, ZUKO, GONDŽO, GUŠO, KAHVEDŽIĆ, BOUDELLAA, GRIZOVIĆ.

GHB MEDRESA: KUĆANOVIĆ, SMRIKO, FEHRIĆ, ČOLAKOVIĆ, SOLO, ŠORLIJA, ALLETIĆ, OPERTA, JUSIĆ, ALIBABIĆ, KARAJBIĆ, LENDO, AIT IDR, DELIĆ, ZUKIĆ, HRNJIĆ, SINANOVIĆ, SELIMOVIĆ, HAMIDOVIĆ, KOŽLJAK, MEŠA, KARAVDIĆ, OMERDIĆ, ZULIĆ, BAŠIĆ, GADŽUN, AGANOVIĆ.

SREDNJOŠKOLSKI CENTAR HADŽIĆI – ŽELJEZNIČKI ŠKOLSKI CENTAR 9:3 (HODŽIĆ X2, ČOMOR X2, DRINA X2, POPARA, KAKNJAŠEVIĆ, LJUMA / KURTIĆ, SMAJIĆ, HAJDAREVIĆ)

SREDNJOŠKOLSKI CENTAR HADŽIĆI: HODŽIĆ, AJDIN, LJUMA, ŠUPUK, KAKNJAŠEVIĆ, POPARA, ČOMOR, MUJANOVIĆ, DEMIROVIĆ, OPUTA, ĐERZIĆ, SALIHAGIĆ, MILIŠIĆ, HUKIĆ, RUSTEMI, PEKMEZ, ODOBAŠIĆ, ALIĆ, RAMIĆ, DRINA, HARBAŠ, BAJRIĆ, NOVALIJA, SIPOVIĆ.

ŽELJEZNIČKI ŠKOLSKI CENTAR : JAMAKOVIĆ, ŽUNIĆ, ZEC, ĐIP, ALJOVIĆ, DURAN, LUKIĆ, ŠPILJA, SMAJIĆ, GUŠO, KALTAK, DOLIĆ, MUHIĆ.

ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU – PRVA GIMNAZIJA 5:3 (ČOMOR X4, MUHAREMOVIĆ / BERILO, NOVO, AVDIĆ)

SREDNJA ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU: MURATOVIĆ, VIDOVIĆ, SJENAR, HAMZABEGOVIĆ, PRLJAČA, SELAK, ČOMOR, TURČALO, PAPIĆ, VUČKIĆ, HAJDAREVIĆ.

PRVA GIMNAZIJA: HRAPOVIĆ, VITLAR, NOVO, NIJEMČEVIĆ, TOŠIĆ, SALANOVIĆ, TRAKIĆ, BERILO, AVDIĆ, CURO, LJUTA, BAHADOR, KALJIĆ.

GIMNAZIJA OBALA – SREDNJA MUZIČKA ŠKOLA 4:2 (TARAHIJA, ŠOŠIĆ, BAHTIJAREVIĆ, VUKAS / DŽUDŽA, ČAUŠEVIĆ)

GIMNAZIJA OBALA: TOKAČA, KOKOROVIĆ, OMEROVIĆ, KORMAN, BAHTIJAREVIĆ, ALIĆ, VUKAS, MUJAN, BEJDIĆ, ŠOŠIĆ, TASO, HUSEINOVIĆ.

SREDNJA MUZIČKA ŠKOLA: MISO, MAGODA, SEFEROVIĆ, DŽUDŽA, DEVISME, KEČEVIĆ, ČAUŠEVIĆ, SARAJČIĆ, HODŽIĆ, ŠAKOVIĆ.

DRUGA GIMNAZIJA – SREDNJA SAOBRAĆAJNA ŠKOLA 3:1 (ALIHODŽIĆ X2,👍 FORIĆ / KRIŽEVAC)

DRUGA GIMNAZIJA: MIRVIĆ, HALILOVIĆ, ALIHODŽIĆ, HELAĆ, BORČAK, BAKOVIĆ, LEKIĆ, BEZDROB, ĆATIĆ, HODŽIĆ, HUJIĆ, FORIĆ.

SREDNJA SAOBRAĆAJNA ŠKOLA: DRKIĆ, ČIZMIĆ, MUSTAFIĆ, GASAL, KOVAČ, OMERBEGOVIĆ, KURSPAHIĆ, KUNDAK, HALILOVIĆ, FEJZIĆ, OGLEČEVAC, BUČAN, REDŽEPAGIĆ, HADŽIAVDIĆ, BAJRAKTAREVIĆ, KRIŽEVAC, MULAOSMANOVIĆ.

SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA – SREDNJA EKONOMSKA ŠKOLA 1:0 (HALAĆ)

SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA: SALIHOVIĆ, MUJIĆ, KOŽLJAK, ČOVRK, ALI SHANAN, ZULIĆ, HALAĆ, NEIMARLIJA, AVDIĆ, DERVIŠAGIĆ, ČUČUKOVIĆ, ZOLOTA, HADŽIĆ, RAMIĆ, EFENDIĆ, KEČANOVIĆ, KOVAČEVIĆ, DŽOKANOVIĆ, DIZDAREVIĆ, HODŽIĆ, ŠUVALIJA, KADRIĆ, ARNAUTOVIĆ, KARAMOVIĆ, KABAKLIJA, MURATOVIĆ, SKORUPAN, ZORLAK, ŽBANIĆ.

SREDNJA EKONOMSKA ŠKOLA: ĐOZO, OSMANKOVIĆ, LUKOVAC, MEHIČIĆ, PANDŽIĆ, BRKANIĆ, ČIŠIJA, HOŠIĆ, KOČEVIĆ.

SREDNJA UGOSTITELJSKO-TURISTIČKA ŠKOLA – SREDNJA GRAĐEVINSKO GEODETSKA ŠKOLA 4:1 (ŠEHOVIĆ, KHASHOUF, AGIĆ, POJATA / ĐUKIĆ)

UGOSTITELJSKO TURISTIČKA ŠKOLA: BAJROVIĆ, ŠEHOVIĆ, KHASHOUF, VESELINOVIĆ, AGIĆ, MAHMUTOVIĆ, HISENI, MERKEZ, KAPO, POTURA, POJATA.

SREDNJA GRAĐEVINSKO GEODETSKA ŠKOLA: ČAVČIĆ, DELAHMET, HAMIDOVIĆ, BILALIĆ, OSMANOVIĆ, ĐUKIĆ, PAPRANIKU, VLADAVIĆ F., VLADACIĆ H., UŠTO, HEĆO, HAMAMĐIĆ.

PRVA BOŠNJAČKA GIMNAZIJA – S.Š.P.V.U.D. 6:4 (TOPUZ T. X3, TOPUZ U., MEHMEDSPAHIĆ X2 / HROMO, ISANOVIĆ, ĆUTAHIJA, RIBIĆ)

PRVA BOŠNJAČKA GIMNAZIJA: BEGIĆ, DELIĆ, MEHMEDSPAHIĆ, ČIČAK, MURATOVIĆ, IMAMOVIĆ, BIJELONJA, KOVAČ, HAMZAGIĆ, TOPUZ, ĐULOVIĆ.

SŠPVUD: ŠABANOVIĆ, RUSTEMPAŠIĆ, PARIPOVIĆ,BERBIĆ, STARHONIĆ, LOKVANČIĆ, MUTAPČIĆ, HROMO, RIBIĆ, ĆUTAHIJA, HURIĆ, HODŽIĆ.

GIMNAZIJA DOBRINJA – SREDNJA ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA 7:0 (HASEČIĆ X2, ATIĆ, TRNKA, KREČO, MEMIŠEVIĆ, BAJRIĆ)

GIMNAZIJA DOBRINJA:KREZIĆ, PRCIĆ, MEMIŠEVIĆ, HASEČIĆ, KATICA, HAJ, HADŽIMUSIĆ, TRNKA, KREČO, DECOVSKI, RIBIĆ, ATIĆ, BAJRIĆ, BAJRAMOVIĆ, SIJAMIĆ, SIJERČIĆ, BARALIĆ.

SREDNJA ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA: BOJIČIĆ, BEHLULOVIĆ, HALIMIĆ, KEŠMER, POKRKLIĆ, FEJZIĆ, DEMIROVIĆ.

4. kolomuškarcisc liga srednjih skola
KOMENTARI

KOMENTARI