Sport Centar

Kompletan raspored Premijer lige BiH: Željezničar i Sarajevo u 7. kolu na Grbavici!

U prostorijama Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine danas je održan žrijeb parova za sezonu 2019/20.

Kompletan raspored Premijer lige BiH: Željezničar i Sarajevo u 7. kolu na Grbavici!
FOTO: Damir Hajdarbašić, fkzeljeznicar.ba

U prostorijama Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine danas je održan žrijeb parova za sezonu 2019/20.

Već u prvom kolu Sarajevo će u velikom derbiju dočekati ekipu Zrinjskog na Koševu, a sarajevski derbi će se odigrati u 7. kolu na Grbavici.

Željezničar će u prvom kolu na Grbavici dočekati povratnika u elitu, ekipu Borca.

Zrinjski ima dosta težak raspored na startu, pošto će nakon gostovanja na Koševu dočekati Velež, a onda ide na novo gostovanje u Sarajevo, ovaj put Željezničaru.

Sezona će početi 20. jula, dakle tačno za mjesec.

U nastavku možete pogledati i kompletan raspored:

1.kolo

Sloboda – Radnik
Široki – Čelik
Sarajevo – Zrinjski
Velež – Mladost
Željezničar – Borac
Zvijezda – Tuzla City

2. kolo

Radnik – Tuzla City
Borac – Zvijezda
Mladost – Željezničar
Zrinjski – Velež
Čelik – Sarajevo
Sloboda – Široki Brijeg

3. kolo:

Široki Brijeg – Radnik
Sarajevo – Sloboda
Velež – Čelik
Željezničar – Zrinjski
Zvijezda – Mladost
Tuzla City – Borac

4. kolo:

Radnik – Borac
Mladost – Tuzla City
Zrinjski – Zvijezda 09
Čelik – Željezničar
Sloboda – Velež
Široki Brijeg – Sarajevo

5. kolo:

Sarajevo – Radnik
Velež – Široki Brijeg
Željezničar – Sloboda
Zvijezda – Čelik
TUzla City – Zrinjski
Borac – Mladost

6. kolo:

Radnik – Mladost
Zrinjski – Borac
Čelik – Tuzla City
Sloboda – Zvijezda
Široki Brijeg – Željezničar
Sarajevo – Velež

7. kolo

Velež – Radnik
Željezničar – Sarajevo
Zvijezda – Široki Brijeg
Tuzla City – Sloboda
Borac – Čelik
Mladost – Zrinjski

8. kolo

Radnik – Zrinjski
Čelik – Mladost
Sloboda – Borac
Široki Brijeg – Tuzla City
Sarajevo – Zvijezda 09
Velež – Željezničar

9. kolo

Željezničar – Radnik
Zvijezda – Velež
Tuzla City – Sarajevo
Borac – Široki Brijeg
Mladost – Sloboda
Zrinjski – Čelik

10. kolo

Radnik – Čelik
Sloboda – Zrinjski
Široki Brijeg – Mladost
Sarajevo – Borac
Velež – Tuzla City
Željezničar – Zvijezda

11. kolo

Zvijezda – Radnik
Tuzla City – Željezničar
Borac – Velež
Mladost – Sarajevo
Zrinjski – Široki Brijeg
Čelik – Sloboda

fkboracfkmladostfkradnikfksarajevofkslobodafkvelezfkzeljeznicarhskzrinjskinkceliknksirokibrijegtuzlacityzvijezda09
KOMENTARI

KOMENTARI