Kodro i društvo u sudijskoj nadoknadi ostali bez veoma važne pobjede na De Balaidosu

Valladolid je ostao bez veoma važne pobjede u borbi za opstanak, a na De Balaidosu su imali prednost protiv Celte Vigo do posljendnjih trenutaka utakmice i na kraju su bodovi podijeljeni (1:1).

U prvom poluvremenu gosti su imali jednu dobru šansu preko Shona Weissmana, ali rezultat se nije mijenjao do odlaska na odmor.

Iago Aspas je pogodio prečku gola Valladolida u 60. minuti, a onda je uslijedila kazna deset minuta poslije kada je Fabian Orellana donio prednost gostima od 0:1.

Kenan Kodro dobio je priliku sa klupe u 84. minuti kada je zamijenio Sergija Guardiolu, a u četvrtoj minuti sudijske nadoknade njegova ekipe je doživjela šok i ostala bez pobjede. Za 1:1 pogodio je Jeison Murillo.