Kepa nije imao nikakve šanse: Projektil Wilfrieda Zahe vratio Crystal Palace u igru

Završeno je prvo poluvrijeme utakmice Crystal Palacea i Chelseaja na Selhurst Parku, a na odmor se otišlo s rezultatom 1:2.

Prvi dio utakmice obilježila je sjajna igra Williana koji je upisao dvije asistencije, ali i fantastičan pogodak Wilfrieda Zahe.

Zaha je vratio svoj tim u igru, pošto su Plavci imali vodstvo od 0:2 pogocima Girouda i Pulišića.

Sjajni fudbaler Palacea je u 34. minuti sa otprilike 25 metara raspalio po lopti i pogodio pod samu prečku gola Kepe, koji protiv ovog projektila nije imao nikakve šanse.