Katastrofalna igra u drugom poluvremenu Igokeu koštala poraza u Novom Mestu

Aleksandrovčani su sjajno otvorili meč i tokom prvog perioda igre uspjeli ostvariti značajnu prednost od 11 poena. Pogađali su iz svih pozicija, te na prvu pauzu otišli sa 24:13.
Krka je u drugom periodu igrala za nijansu bolje nego u prvom, ali ne i izjenačiti ili preokrenuti rezultat. I ova četvrtina pripala je našem timu rezultatom 17:14 za ukupnih 41:27 na poluvremenu.

U nastavku neshvatljiv pad Igosa koji u trećem periodu postižu tek deset, a u četvrtom 13 poena za na kraju poraz od deset koševa razlike. Najbolji u timu Krke bio je Lapornik sa 16 poena, a pratili su ga Lalić sa 14 i Kastrati sa 13 koševa.
Na drugoj strani izdvojio se Radivojević sa 19, odnosno Komatina sa 13 poena. Nakon večerašnje utakmice Igokea zauzima šesto mjesto sa 31 bodom, koliko ima i Krka koja je plasirana na sedmo mjesto.