Juventus preuzeo vrh tabele: Pjanić projektilom načeo mrežu SPAL-a, Ronaldo završio posao

Juventus je, barem nakratko, zasjeo na vrh Serije A. Torinskio klub slavio je u prvoj današnjoj utakmici 6. kola, nad ekipom SPAL-a, rezultatom 2:0.

Juventus je, barem nakratko, zasjeo na vrh Serije A. Torinski klub slavio je u prvoj današnjoj utakmici 6. kola, nad ekipom SPAL-a, rezultatom 2:0.

Dugo su domaći pokušavali slomiti otpor ekipe iz Ferare, da bi konačno to pošlo za nogom našem Miralemu Pjaniću.

U samom finišu prvog poluvremena prelijepim volejem reprezentativac BiH je odaslao pravi projektil u mrežu SPAL-a. Prekrasno, zaista.

Sve dileme o pobjedniku otklonio je Cristiano Ronaldo u 78. minuti, golom glavom na centaršut Paula Dybale.

Pogotke možete pogledati OVDJE.

Juventus je trenutno prvi na tabeli sa 16 bodova, Inter je drugi sa 15, ali i utakmicom manje (igraju kasnije protiv Sampdorije).

JUVENTUS – SPAL 2:0