Jovan Blagojević postigao pogodak u pobjedi Osmanlispora, igrao i Ognjen Todorović

Osmanlispor je u prvom kolu turske 1. lige ostvario pobjedu protiv Boluspora od 2:1, a jedan pogodak za domaće postigao je bivši fudbaler Željezničara, Jovan Blagojević.

U prvom poluvremenu nije bilo mnogo prilika, a mreže su ostale mirovati. U nastavku gosti su prvi došli do prednosti golom Poepona u 59. minuti.

Uslijedio je preokret. Prvo je Blagojević u 66. minuti izjednačio na 1:1, a zatim je 20 minuta poslije Bekaroglu postigao autogol za 2:1, što je bio konačan rezultat utakmice.

Od prve minute igrao je i Ognjen Todorović, koji je izašao u 76. minuti, dok je Blagojević svih 90 minuta proveo na terenu.