Još jedna odlična partija Džanana Muse nije bila dovoljna Breoganu protiv Obradoira

Džanan Musa pružio je još jednu odličnu partiju, ali to nije bilo dovoljno Breoganu u utakmici 16. kola ACB lige protiv Obradoirija, koji je na kraju slavio rezultatom 100:83.

Džanan Musa pružio je još jednu odličnu partiju, ali to nije bilo dovoljno Breoganu u utakmici 16. kola ACB lige protiv Obradoira, koji je na kraju slavio rezultatom 100:83.

Breogan je u prvoj četvrtini u nekoliko navrata uspio doći do prednosti, ali u ostatku meča domaći su konstantno vodili. Već na poluvremenu su imali dvocifrenu prednost, koja je poslije samo rasla.

Sjajnu partiju odigrao je Musa, a reprezentativac Bosne i Hercegovine ubacio je 20 poena uz po tri skoka i asistencije. Na parketu je proveo nešto više od 36 minuta.

U redovima Breogana efikasniji je bio samo Trae Bell-Haynes sa 23 poena, a i on je također dodao po tri skoka i asistencije. Prvo ime susreta bio je Laurynas Birutis iz domaće ekipe sa 26 poena, osam skokova i dvije asistencije.