Još jedna dobra partija velikog bh. talenta: Ajdin Hasić ponovo strijelac za Umraniyespor

Ajdin Hasić nastavlja pružati sjajne partije u dresu Umraniyespora, turskog drugoligaša za koji nastupa kao posuđeni igrač Besiktasa.

Juniorski reprezentativac BiH danas je postigao pogodak u meču protiv drugoplasirane Adane. Nažalost, njegovom timu to nije bilo dovoljno da izbjegne poraz od 2:3.

Adana je vodila s 0:3 nakon 54. minute (dva gola Erkina Zengina, jedan Pa Dibbe), da bi Gokhan Suzen smanjio na 1:3 golom s bijele tačke u 58. minuti.

Hasić je na scenu stupio u 66. minuti, kada se odlično snašao pred protivničkim vratima i zakucao loptu za 2:3.

Njegov pogodak možete pogledati OVDJE:

To se ispostavilo kao konačan rezultat, sve nade Umraniyespora u preokret ugasio je crveni karton hrvatskog internacionalca Tomislava Glumca minut prije kraja meča.

Što se tiče Hasića, ovo je njegov drugi gol u šestoj utakmici za Umranieyspor, odranije na svom kontu ima i dvije asistencije. Nije loše za jednog 18-godišnjaka.