Joao Felix se ispromašivao protiv Villarreala, bez pobjednika na stadionu De la Ceramica

Villarreal i Atletico Madrid odigrali su utakmicu bez pobjednika na stadionu De la Ceramica u utakmici 16. kola španske LaLige (0:0).

Samuel Chukwueze je u destoj minuti šutirao malo preko gola, a samo dvije minute poslije na drugoj strani Joao Felix je pogodio stativu. Portugalac je u 24. minuti propustio veliku priliku. Do kraja prvog dijela domaći su imali još jednu šansu i to preko Paua Francisca Torresa u 38. minuti.

Atletico Madrid je imao mnogo prilika u drugom poluvremenu, a ponovo se najviše u prilikama nalazio Joao Felix. Portugalac nije iskoristio dobre prilike u 63. i 85. minuti. Još su prijetili Koke i Renan Lodi, ali rezultat se nije mijenjao i susret je završen bez pogodaka.

VILLARREAL – ATLETICO MADRID 0:0