Jedanaest poena Miloševića u pobjedi AEK-a

Krasny je dobio prvu četvrtinu 22:14 da bi gosti uzvratili dobivši drugi period 11:20 i na odmor otišli sa prednosti 33:34.

Tu prednost su povećali u trećem periodu kojeg su dobili 15:23 da bi ipak domaćin dobio posljednju dionicu igre sa 22:13, te se ušlo u dodatnih pet minuta gdje su uspješniji bili gosti, 8:12.

Goste je do pobjede vodio fenomenalni Mavrokefalidis sa 28 poena, Hairston je dodao 16 dok je naš reprezentativac Milan Milošević dodao 11 uz devet skokova i dvije asistencije što je bilo dovoljno za ukupnu valorizaciju 19.

Na drugoj strani vrijedi istaknuti 27 poena nekadašnjeg bh. reprezentativca DJ Coopera koji je ubacio 27 poena, te je imao 11 skokova i osam asistencija. Johnson je dodao 17 uz osam skokova dok je Hamilton ubacio 16 uz devet skokova.

Krasny Oktyabr-AEK 78:82 (22:14, 11:20, 15:23, 22:13, 8:12)