Iznenađenje u finalu: Velež poražen nakon penala, Radnik iz Hadžića stigao do trofeja

U Hrasnici je večeras okončan dvodnevni turnir "Četvrta viteška", a na kraju je do trofeja stigla ekipa Radnika iz Hadžića, koja je napravila veliko iznenađenje u finalu.

U Hrasnici je večeras okončan dvodnevni turnir “Četvrta viteška”, a na kraju je do trofeja stigla ekipa Radnika iz Hadžića, koja je napravila veliko iznenađenje u finalu.

Naime, fudbaleri Radnika su slavili protiv favorita u ovom meču, ekipe Veleža i to nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca.

Prvi gol na utakmici je viđen u 73. minuti, kada je mrežu Mostaraca pogodio Šljivar i donio veliku radost ekipi iz Hadžića.

Ipak, u 85. minuti je poravnao Samardžić, nakon što je za Rođene dosuđen jedanaesterac. Njega je izborio Kuduzović.

Nije bilo pobjednika nakon 90 minuta pa je uslijedilo izvođenje penala.

Tragičar je na kraju bio Hajtić, koji je za Velež promašio u trećoj seriji, dok su svi ostali fudbaleri bili sigurni.

Tako je Radnik iz Hadžića stigao do pobjede.

Podsjećamo, ranije je danas Željezničar osvojio treće mjesto pobjedivši organizatora i domaćina turnira – ekipu Famosa sa velikih 12:0.