Igrao poluvrijeme: Nemanja Anđušić debitovao za Trabzonspor protiv člana Serije A

Nemanja Anđušić, bosanskohercegovački krilni fudbaler, večeras je debitovao za Trabzonspor protiv nekadašnjeg prvaka Italije i člana Serije A, Verone.

Anđušić je počeo utakmicu od prve minute, a trener Trabzonspora mu je priliku da odigra cijelo prvo poluvrijeme, nakon ga je umjesto njega ušao Anthony Nwakaeme.

Miguel Veloso je u 28. minuti postigao pogodak za vodstvo Verone, da bi u 80. minuti poravnao na 1:1 mladi Kerem Baykus, a to je bio i konačan rezultat utakmice.

Podsjetimo, Anđušić je prošle sezone pružao odlične partije u dresu Mladosti iz Doboja kod Kaknja, a to mu je donijelo transfer u ovaj turski klub.