Igrala tri bh. fudbalera: Konyaspor u finišu meča izbjegao prvi poraz u novoj sezoni

Konyaspor je i dalje bez poraza u novoj sezoni Superlige Turske. Zamalo su prvi upisali danas, ali to se ipak nije dogodilo.

Alanyaspor je vodio u Konji od 49. minute pogotkom Fatiha Aksoya, da bi domaćini do izjednačenja ipak došli u samom finišu, tri minute prije kraja autogolom Chidoziea Awaziema. Rezultatom 1:1 zaključen je meč.

Ibrahim Šehić i Amir Hadžiahmetović su odigrali cijeli susret za Konyaspor, a Amar Rahmanović je igrao od 63. minute, kada je zamijenio Cekicija.

Ranije danas Adana je slavila u gostima kod Antalyaspora, 1:2. Deni Milošević je igrao prvo poluvrijeme za domaći tim.